Тенсел - любов з першого дотику

Тенсел - це тканина останнього покоління, яка виробляється з деревної целюлози евкаліпта австралійського, за допомогою нанотехнологій. Технологія запатентована австрійською компанією і є єдиним виробником в світі. Виробництво без шкоди для природи (без додавання хімічних речовин при вирощуванні деревини на спец закритих фермах в Австралії, а так само контроль хімічних речовин при обробці волокна.

У цього волокна багато переваг:

  • передає Вашій шкірі цілющі властивості евкаліпта

  • терморегулюєче

  • антибактеріальне

  • не провокує алергію

  • відмінно поглинає вологу

 

 

А при поєднанні з бавовною і / або льоном, в певних пропорціях виходять тканини надзвичайно м'які, приємні до тіла.
З огляду на те, що евкаліпт володіє багатьма цілющими властивостями, виробники постільної білизни скористалися цим . Вважається, і не без підстав, що постільна білизна з тенсел теж бореться з розмноженням бактерій і сприяє швидкому одужанню, а у здорових людей підтримує імунітет на високому рівні. Це досягається і за рахунок того, що тенсел не тільки здатний вбирати вологу, але і випаровувати її, перешкоджаючи таким чином створенню сприятливого середовища для розмноження бактерій.

Правильний вибір гарантія вашого здоров'я

Коли ми говоримо, що дотримуємося здорового способу життя ми, схоже, приділяємо більше уваги нашому раціону і фізичної активності. Ми також витрачаємо значні суми на антиоксиданти і процедури детоксикації, щоб вивести шкідливі токсини з нашого організму.
Але чи дійсно ми розуміємо як ми можемо захистити наш організм від токсичних хімічних речовин?
Більшість людей не надають значення тому, що торкається до їхньої шкіри. Нагадаємо, що шкіра - наш найбільший орган, і те, що торкається до нашої шкірі поглинається нашою кров'ю .. Тісний контакт з текстилем, пофарбованим важкими хімікатами (токсичними), може викликати багато захворювань, про які ми навіть не хочемо тут говорити .. .
У HermanusStore всі продукти виготовлені з 100% натуральних і екологічно чистих продуктів. Не всі, але деякі мають справжній «GOTS» сертифікат органічного продукту. З етичної цінової практикою ми намагаємося продавати наші вироби з натуральних тканин за розумними цінами.
Ви оціните якість наших продуктів при першому торканні. Ось чому в Hermanus жоден з наших продуктів не представлений в упаковці. Ми закликаємо наших клієнтів доторкнутися і відчути продукт, який вони купують. Ми хотіли б, щоб ви відчули природнє почуття комфорту, свободи і прохолоди, які більшість з нас раніше не відчували.
Відвідайте магазин HermanusStore в TC 4Room і зробіть правильний вибір для себе і своєї сім'ї. У нас також є чудові подарунки для ваших друзів і близьких, такі як органічні рушники для рук, 100% бавовняні Bathmats, 100% бавовна і бамбукові пляжні рушники; шовкові шалі бавовняні стильні шарфи.